TRASPARENTE - Multifunktsionaalne läbipaistev epoksiid kuni 2cm kihi valmistamiseks

Enimmüüdud toode kunsti ja ehete tegemiseks, restaureerimiseks või pinnakatteks (puit; betoon; keraamika; kangas; klaaskiudkangas) samuti erinevate mudelite loomiseks. Ideaalne toode tegemaks põnevaid laua pindu, suveniire, kaitsvat kihti prinditud piltidele (fotod, lõuendid, maalid), disain mööbli valmistamiseks, erinevate täite ainetega (puulehed, kivid, mündid) eriliste dekoratiiv- ja disainelementide valmistamiseks.

Väga vastupidav UV-le, suurepärane mehaaniline tugevus ja head voolavuslikud omadused aitavad luua tipptasemel tooteid sinu argipäeva.

Antud kahekomponentne epoksiidvaik on mõeldud õhukese kihiga katmiseks (alates 1mm) ja valamaks kuni 2cm paksuseid vorme. Toode on täiesti läbipaistev, isetasanduv ja tagab erinevate materjalide vahel suurepärase sidususe.

Toote kirjeldus

Läbipaistev epoksiidvaik 1,6kg (komponent A 1kg + komponent B 0,6kg)

Antud kahekomponentne epoksiidvaik on mõeldud õhukese kihina katmiseks (alates 1mm) ja valamaks kuni 2cm paksuseid vorme. Toode on täiesti läbipaistev, isetasanduv ja tagab erinevate materjalide vahel suurepärase sidususe. Kahekomponentse vaigu madal viskoossus vähendab õhumullide teket pärast kuivamist ja hõlbustab süsinikkiudude immutamist. Suurepärane vastupidavus keskkonna õhuniiskusele tagab läikiva ja läbipaistva pinna. Toodet on sobib kasutada enamus epo vaigule mõeldud toonimisvärvidega.

KASUTUSAEG (150gr 30C juures): 1h20min

KATALÜÜSI KESTVUS: 24h

KATLÜÜSI KESTVUS ÕHUKESE KIHI PUHUL (1mm 30C juures): 6h

TIHEDUS:

-vaik: 1,12kg/L

-kõvendi: 0.98kg/L

TUGEVUS: D 80 EN ISO 868 (Surve taluvus 75Mpa; painde vastupidavus 90Mpa, haarde tugevus 4Mpa)