LÄBIPAISTEV EMAILEPOKSIID „NEW CERAMIC“ - 417grammi

Läikiv läbipaistev epoksüemail, mis sobib eriti hästi vannitoas olevate pindade katmiseks, näiteks vannid, kraanikausid, dušialused ja keraamilised plaadid. See toode moodustab kaitsekihi, mis kaitseb kulumise eest ja annab kahjustatud keraamilisele vannitoa sisustusele uue läike.

New Ceramic vastab Euroopa standardite EN 13813 ja LEED 4.2 nõuetele.

EELISED

  • Väga vastupidav ja kulumiskindel

  • Keskkonnasõbralik ja LOÜ-vaba kate

  • Kohaldatav horisontaalselt ja vertikaalselt

  • Võimalus luua sile kaitsekiht

  • Kasutatav temperatuuril + 10 ° C kuni + 40 ° C

  • Kuivanud toote temperatuuri taluvus -20 ° C kuni + 90 ° C

KASUTUSJUHEND

Aluspinna ettevalmistamine on põhiline etapp. Puhastage pinnad põhjalikult puhtaks rasvadest ja tolmust. Kasutage selleks atsetooni või tehnilist piiritust. Kasutamiseks peab pind olema kuiv, koherentne ja saasteainetevaba: kõik habras materjal tuleb eemaldada mehaaniliselt. „New ceramic” on kahekomponentne toode, mille komponendid A ja B tuleb segada spaatliga vähemalt kolm minutit või igal juhul homogeense massi saavutamiseni. Kui ettevalmistused tehtud võib toodet pintsli või rulliga kanda vähemalt kahes kihis. Kuna kahe kihi vaheline aeg varieerub olenevalt ümbritsevast temperatuurist 12–72 tunnini ja kasutusaeg on umbes 50 minutit, võtke purkidest ainult esimese kihi jaoks vajalikud komponendid ja segage need vastavalt kaalu suhtele A:100 ja B 50. Materjali kulu on umbes 0,150 kg / m2 kihi kohta. 1 kg pakiga saate kahes kihis renoveerida kuni 4 ruutmeetrit pinda. New CERAMIC abil töödeldud pindu saab puhastada kõigi levinumate turul olevate pesuvahenditega, välja arvatud abrasiivsed tooted. Jätkuval kasutamisel võivad need mõjutada katte kinnitust.

TÄHELEPANU: toode on läbipaistev, kui soovite plaatide värvi muuta, peate lisama värvipigmente kuni 5% segu kaalust, mis on saadaval www.loovinterjoor.eu pigmentide alajaotuses.


.